Elena Danilova

Certifikovaná učiteľka hatha jógy a tvárovej jógy

„Nie sme tu preto, aby sme zachraňovali svet, ale aby sme sa zamýšľali sa nad tým, ako naše činy ovplyvňujú srdcia iných ľudí."

Pema Chödrön

Volám sa Elena. Do sveta jogy som vstúpila pred 17 rokmi. Som certifikovaná učiteľka hathajógy a tvárovej jogy, absolventka kurzov na Ukrajine, v Taliansku, ako aj na Moskovskej akadémii jogy.

Na skvelý štart do každého dňa vám odporúčame jednoznačne našu rannú jogu. Na hodine budete vedome prepájať techniku pozícií (asán) s dychom. Práve tam, kde sústredíte Vašu myseľ, prúdi aj Vaša energia. Správnym prevedením pozícií (asán) zapracujete na odstraňovaní energetických blokov v tele, nadobúdaní sily a flexibility. V mentálnej rovine sa príjemne ukľudníte a budeme hľadať cestu k sebe. Táto hodina s pokojným tempom je vhodná aj pre začiatočníkov. Počas hodiny budú podrobne vysvetlené princípy každej pozície (asany), tak aby ste dokázali pozície previesť bezpečne a správne, a tým vnímať ich benefity. Zharmonizujete telo aj myseľ. A nie len to! Na hodine jogy doprajete telu potrebnú relaxáciu na to, aby ste z hodiny odišli spokojní, rozžiarení a pripravení na akýkoľvek deň